SZJA 1% felhívás

Tisztelt Támogató!

14565078_s

A Mozdulj Már! Alapítvány 2013-tól végez egészségmegőrzési és betegségmegelőzési tevékenységet.

A mozgásszegény életmód csökkentése érdekében kirándulásokat és  sportrendezvényeket szervez, felnőttek és gyermekek részére tájékoztatókat, felvilágosító előadásokat szervez és támogat.

Tervei közt szerepel amatőr tömegsport rendezvények szervezése, a lakosság minél szélesebb körben történő bevonásával.

Az alapítvány közhasznú tevékenységet végez, ezért jogosult a személyi jövedelemadó 1%-ának fogadására.

Kérjük, hogy 2024-ban Ön is támogassa személyi jövedelemadója 1%-ával az alapítvány munkáját.

A támogatáshoz az SZJA bevallás Civil Szervezetek részére adható rendelkező nyilatkozatát szükséges kitölteni.

Fontos, hogy a nyilatkozat tartalmazza az alapítvány adószámát: 18511206-1-05.

Támogatását köszönjük!

Mozdulj Már! Alapítvány Kuratóriuma